Fifi dhe Graniti shpërfaqin intimitet në Big Brother VIP, këngëtarja e puthë dhe i përshpëritë në vesh ish-futbollistit

Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, po zhvillohen gjithnjë e më shumë ngjarje interesante. Fokusi…

Big Brother VIP: Nuk i pushojnë lotët, Arjola Demiri tregon se për 6 vite u tradhtua nga bashkëshorti

Çifti i radhës që po i bëjnë pyetje njëri-tjetrit brenda shtëpisës së BB VIP, janë balerini…

Arjola Demiri në Big Brother: Seksi është shumë i rëndësishëm, tepër, ekstrem i rëndësishëm

Arjola Demiri dhe Ilir Shaqiri janë dy çiftet që kanë vazhduar lojën vendosur nga Big Brother.…

Wanda Nara çmend rrjetet sociale me postimet e fundit (foto)

Wanda Nara nuk i ndahet postimeve “hot” në rrjetet sociale, duke evidentuar gjithnjë format e saj…

Çdo gjë ters për futbollistin e njohur, nuk e grumbulloi përfaqësuesja, tani e braktis e dashura

Për muaj me radhë ishin një nga çiftet më të përfolur (dhe të tatuazhuar) në Serie…

Merr fund romanca Tea&Beart: Çifti fshijnë njëri-tjetrin nga rrjetet sociale

Tea dhe Bearti ditë më parë treguan se nuk po iu shkojnë punët aq mirë kur…

“Detin apo malin”, vjen provokimi i radhës nga Wanda Nara

Wanda Nara di si të provokojë fansat e saj. Shpesh herë bashkëshortja e Mauro Icardit poston…

Arta Nitaj ekspozon trupin, e bën ‘nxehtë’ nga palestra

Ish- aktorja e serialit “O sa mirë”, Arta Nitaj, është një nga femrat më të komentuara…

“I çmende sheikët”, aktorja shqiptare pushime luksoze në Dubai

Megi Pojani, për publikun shqiptar njihet si aktore e cila ka marr pjesë në disa premiera…

Arta pozon pa reçipeta e shtrirë në shtrat

Arta pozoi joshëse e shtrirë në krevat. Arta Nitaj është goxha aktive në rrjete sociale, në…