​Ish miss Bum Bum, tatuazh me fytyrën e Lionel Mesit në zonën intime (Foto)

Miss BumBum Suzy Cortez dashurinë e saj për sulmuesin argjentinas e ka shprehur duke bërë tatuazh…

Wanda Nara zhvishet midis Kullës së Eifelit

Wanda Nara vazhdon të provokojë të gjithë fansat e saj, me foto ku duket shumë joshëse.…

Basketbollistja e njohur kosovare i bashkohet ekraneve televizive

Ajo është njëra ndër lojtaret më të mira në Superligën e Basketbollit të Femrave në vitet e…

Shakira tregon pse nuk dëshiron të martohet me Gerard Pique

Shakira dhe Gerard Pique janë ndër çiftet më të komentuara. Ka shumë vite që ata janë…

Prindër për herë të dytë, bashkëshortja e Canës zbulon gjininë e fëmijës

Monica Ercoli, bashkëshortja e ish-kapitenit Lorik Cana, është shtatzënë. Çifti është në pritje të fëmijës së…