Hugo vjen në Prishtine

❓Çfarë është Hugo Vape? (Artikull i sponzorizuar) Hugo është një pajisje elektronike që simulon pirjen e…

Video e gruas që përpiqet të puthë burrin gjatë bisedës në Zoom bëhet virale

Një video e një gruaje që përpiqet të puthë burrin e saj gjatë një bisede me…

Ju kujtohet djaloshi dyvjeçar që pinte 40 cigare në ditë? Shikoni si duket tani

Në vitin 2010, bota ishte shokuar nga rrëfimi i djaloshit nga Indonezia i quajtur Ardi Rizal.…

E turpshme: Çifti bën seks para bankomatit, lë njerëzit të presin në radhë

Kujdes: Videoja në artikull ka përmbajtje seksuale dhe mund të jetë shqetësuese për lexuesit tanë! Disa…

Në Britani konfirmohet rasti i parë i një maceje të infektuar me koronavirus

Një mace shtëpiake është diagnostikuar me Covid-19 në Britaninë e Madhe. Ky është rasti i parë…

“Gjindet” Behgjet Pacolli, nis tallja në rrjetet sociale (foto)

Ka nisur tallja në rrjetet sociale me liderin e Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacollit, raporton…

Del me breshkë për shëtitje – dënohet me 400 euro

Një italiane duhej të paguante një gjobë prej 400 eurosh pasi që është kapur në rrugë…

Metoda e pasagjeres së aeroplanit për ta kthyer ulësen në një shtrat, është bërë hit në internet

Shtretërit e shtrirë plotësisht janë diçka që shumica prej nesh mund ta ëndërrojmë në fluturime të…

I afrohet pitonit me kamerë, ja çfarë i ndodh

Pitoni nuk dukej në humor të mirë. Në një video të ngarkuar së fundmi nga ‘Daily…

Besojeni ose jo, produkti më i shitur i Volkswagen nuk është Golf, Tiguan e as Passat – por salsiçet

Cili është produkti që Volkswagen shet më shumë se çdo tjetër? Golf? Ndoshta. Beetle? Do të…