Video e gruas që përpiqet të puthë burrin gjatë bisedës në Zoom bëhet virale

Një video e një gruaje që përpiqet të puthë burrin e saj gjatë një bisede me…

Ka vdekur qeni më i gjatë në botë

Ka vdekur qeni që njihej si qeni më i gjatë në botë. Qeni Freddy the Great…

Cilët popuj dehen më së shumti në botë

Sondazhi mori në pyetje më shumë se 110,000 njerëz rreth globit. Anglezët dhe Skocezët kanë kryesuar…

Fiton 730 milionë dollarë në lotarinë amerikane

Një fatlum ka fituar 730 milionë dollarë në lotarinë amerikane, Powerball, i pari që ka marrë…

Burri refuzon të nënshkruaj certifikatën e lindjes së djalit, pasi gruaja i la emrin e ish të dashurit

Ata u pajtuan për një emër tjetër, por teksa po e nënshkruante, ai dalloi se emri…

Të dashuruar që nga shkolla e mesme, historia e çiftit që u bashkua pas 70 vitesh

Dy gjimnazistë të dashuruar, të cilët ishin ndarë gati shtatë dekada më parë u bashkuan gjatë…

Shkenca e vërteton: Femrat që mbathin taka janë më seksi

Kjo mesa duket pavetëdijshëm krijon përshtypjen që femra është më fertile. Takat kanë qenë arsye e…

Kafsha e parë që vure re tregon se si të ka ndryshuar koha

Cilën kafshë patë në fillim? Le të provojmë të kuptojmë ndryshimet tona. Ky test i shpejtë…

Shkencëtarët e kanë kuptuar se për çfarë ëndërrojnë qentë

Kjo po që do iu bëjë emocional. Të gjithë personat që kanë qenë mund ta mendojnë…

Këtyre shenjave të zodiakut 2021-ta u sjell dashuri dhe para

Ne po hyjmë në 2021 plot shpresë – dhe parashikimet e astrologjisë janë më në favor…