Lëvizin ndjeshëm koeficientët e basteve, kjo kombëtare llogaritet si favorite për ta fituar Kampionatin Evropian

Pas përfundimit të fazës së grupeve të EURO 2020, kuotat e basteve, në kompanitë e huaja,…

Gjermani – Angli, për herë të 33-të përballë njëri-tjetrit këto janë statistikat

Dy armiq të vjetër. Anglia dhe Gjermania në 1/8 e finales në Kampionatin Evropian do të…

Lionel Messi feston ditëlindjen e 34-të, bashkëlojtarët te Argjentina e zgjuan nga gjumi dhe e uruan në mënyrë speciale

Lionel Messi, futbollisti i Kombëtares së Argjentinës dhe Barcelonës sot feston ditëlindjen e 34-të. Ai aktualisht…

Lajme aspak të mira për kombëtaren e Francës, lëndohen dy futbollistë gjatë stërvitjes

Kas pasur dy lëndime të futbollistëve para pak minutash në stërvitje tek Franca. Fillimisht u lëndua…

10 golashënuesit më të mirë në fazën e grupeve, prin Ronaldo, pjesë e listës edhe Shaqiri

Faza e grupeve në Kampionatin Evropian ka përfunduar dje. Pas 3 xhirove, golashënuesi më i mirë…

U ndoq nga 15,6 milionë tifozë, kjo ishte ndeshja më e shikuar në Euro 2020

Kampionati Evropian ‘Euro 2020’ është futur në fazën më interesante, pasi kanë përfunduar të gjitha ndeshjet…

Vështirë se do të refuzohet kjo ofertë, Manchester Unitedi e ‘mbulon’ me para Dortmundin për Sanchon

Jadon Sancho pritet që gjatë këtij afati kalimtar të lëvizë nga Bundesliga në Premierligë. Ashtu siç…

Zyrtare: Tjetër largim i madh nga Arbëria

Kreshnik Bahtiri është larguar nga Klubi Futbollistik “Arbëria”. Bahtiri që sezonin e fundit e mbylli me…

Ndodhë edhe kjo: Tifozët e Francës ngatërruan Budapestin me Bukureshtin

Gjashtë shokë, të gjithë IT nga Franca, kishin vendosur të shihnin ndeshjen mes Francës dhe Portugëlisë,…

Benzema po i çmend rrjetet sociale: Të dy golat i shënoi në minutën 46:44

Minutat në të cilët Karim Benzema i shënoi dy gola në barazimin e Francës me Portugalinë…