Dy yjet e Kosovës në formacionin e javës në UEFA Nations League

UEFA Nations League ka publikuar formacionin më të mirë të javës. Pjesë e 11-shes më të…

Kosova 5:1 Qipro | Notat e lojtarëve, Muriqi më i vlerësuari, Muslija e Rashani me nota të larta

Kombëtarja e Kosovës në futboll ka shënuar fitore të thellë në ndeshjen e rëndësishme ndaj Qipros,…

Rrahmani i lumtur me fitoren e Kosovës, thotë se nuk ishte qind për qind i gatshëm ndaj Qipros

Kombëtarja e Kosovës në futboll ka shënuar fitore të thellë në ndeshjen e rëndësishme ndaj Qipros,…

Muriqi: Mundohem ta jap gjithmonë maksimumin për Kosovën, do kthehem në Mallorca me moral të qind për qind

Kombëtarja e Kosovës në futboll ka shënuar fitore të thellë në ndeshjen e rëndësishme ndaj Qipros,…

Giresse pas triumfit ndaj Qipros: Gjithçka shkoi sipas planit, në kualifikimet e Evropianit e dua Francën

Kombëtarja e Kosovës në futboll ka shënuar fitore të thellë në ndeshjen e rëndësishme ndaj Qipros,…

Kjo është renditja përfundimtare në grupin e Kosovës në Ligën e Kombeve

Kombëtarja e Kosovës në futboll ka shënuar fitore të thellë në ndeshjen e rëndësishme ndaj Qipros,…

Kosova e “shkel” Qipron për ta ruajtur vendin e dytë në grup, shkëlqen Muriqi

Kombëtarja e Kosovës në futboll ka shënuar fitore të thellë në ndeshjen e rëndësishme ndaj Qipros,…

Formacioni zyrtar i Kosovës për ndeshjen ndaj Qipros

Kosova dhe Qipro do të përballen sonte në kuadër të Ligës së Kombeve. Tashmë pa objektiva…

Aro Muric me shumë gjasë nuk luan ndaj Qipros, ky pritet të jetë zëvendësuesi i tij në portën e Kosovës

Portieri i Kosovës, Aro Muric nuk pritet të luajë në ndeshjen e sotme ndaj Qipros. Ai…

Kosova – Qipro, ky kanal televiziv e transmeton ndeshjen

Kosova dhe Qipro do të përballen sonte në kuadër të Ligës së Kombeve. Tashmë pa objektiva…