E kritikuan për pamjen, Arta Nitaj vazhdon ndërhyrjen tjetër në buzë

Ish-aktorja e serialit “O sa mirë”, vazhdon të komentohet shumë për pamjen e saj. Ditën e…

Zaimina Vasjari del pa të brendshme

Zaimina Vasjari arrin të shfaqet në top-formë pothuajse çdoherë. Edhe së fundi, ka arritur ta bëjë…

Modelja e lidhur me yllin e Romës,ja çfarë i bën Neymar

Prej ditësh qarkullonin zëra se futbollisti Nicolo Zaniolo dhe modelja Chiara Nasti kishin nisur një romancë.…

U gjet e vdekur në banesën e saj, modelja gjermane kishte një fëmijë me një burrë nga Lipjani

Modelja e njohur gjermane e cila u gjet e vdekur këtë të mërkurë në banesën e…

Diona Fona “çmend” ndjekësit e saj me fotot e fundit

E veshur në të zeza, këngëtarja ka pozuar për setin e ri fotografik duke venë në…

Adrola Dushi pozon nudo, ky është veprimi i Capital T

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, ka sjell imazhe nga fotosesioni i fundit. Ajo postoi në…

Arta Nitaj mahnitëse në imazhin e fundit

Aktorja e njohur, Arta Nitaj, vazhdon të marrë vëmendje në shtypin rozë falë pozave të saj…

Morena i kthehet trendit të ballukeve, ja si duket me “look-un” e ri

Morena Taraku tashmë ka balluke dhe duket po i shkojnë mjaft shumë. Këngëtarja e njohur Morena,…

Zaira Nara: Wanda? Nuk përmend emra, por shumë futbollistë të famshëm duan që…

Zaira Nara, motra e Wanda-s, bashkëshortja dhe menaxherja e Mauro Icardi-t, ka zbuluar një prapaskenë gjatë…

E pyesin a është në lidhje me Don Xhonin, shikojeni si përgjigjet Enca

Enca u vu në siklet nga ndjekësit. Enca Haxhia është një prej këngëtareve më të komentuara…