Zaimina Vasjari del pa të brendshme

Zaimina Vasjari arrin të shfaqet në top-formë pothuajse çdoherë.

Edhe së fundi, ka arritur ta bëjë këtë gjë me veshjen që ka zgjedhur.

E veshur me fustan me ngjyrë të kuqe, Zaimina ka marrë vëmendjen me linjat e saj trupore.

Ajo ka veshur fustanin me një prerje interesante, teksa i zbulon këmbët dhe vë në mëdyshje se a ka veshur të brendshme këngëtarja.

Megjithatë, ajo po duket shumë bukur me kombinimin që i ka bërë dukjes nga rregullimi i flokëve, makijazhi dhe këpucët elegante që ka zgjedhur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *