“Detin apo malin”, vjen provokimi i radhës nga Wanda Nara

Wanda Nara di si të provokojë fansat e saj. Shpesh herë bashkëshortja e Mauro Icardit poston në rrjetet sociale foto apo video intime, të cilat marrin një vëmendje jo pak të vogël.

Këtë herë modelja e njohur dhe agjentja e sulmuesit të PSG-së ka dhe një pyetje për fansat e saj. Ajo ka zgjedhur një foto nga plazhi, ku sigurisht bien në sy të pasmet perfekte.


“Më mungon shumë kjo. Ju kë pëlqeni më shumë detin apo malin?”, shkruan Wanda krah fotos. Sigurisht që pjesa më e madhe kanë zgjedhur detin, ndikuar kjo dhe nga fotoja e Narës. /abcnews.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *