Arta Nitaj ekspozon trupin, e bën ‘nxehtë’ nga palestra

Ish- aktorja e serialit “O sa mirë”, Arta Nitaj, është një nga femrat më të komentuara në showbizin shqiptar.

Arta Nitaj njihet për fizikun e saj të përsosur, teksa nuk heziton që pamjet super ‘hot’ ti ndaj me ndjekësit.

Kështu bëri edhe së fundmi, ku publikoi një fotografi nga palestra dhe shfaqi barkun e saj të sheshtë.

Përndryshe, Arta Nitaj komentohet shumë edhe për jetën e saj luksoze të cilën ajo bën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *