Formacioni zyrtar i Shqipërisë për ndeshjen ndaj Islandës, ndryshime të mëdha

Kombëtarja shqiptare do të përballet sot në shtëpi me Islandën, me ndeshjen që do të startojë në orën 20:45.

Pak minuta më parë janë publikuar formacionet zyrtare këtij takimi,.

Ashtu siç pritej, Elseid Hysaj është ulur në stol. Vendin e tij e ka marrë Lenjani, ndërsa mbrojtësin shkodran e ka ndjekur Armando Broja dhe Kristjan Asllani.

Shqipëria: Strakosha, Balliu, Ismajli, Veseli, Lenjani, Ramadani, Gjasula, Abrashi, Uzuni, Cikalleshi, Bajrami

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *