Huqja e shekullit, Gagliardini nuk arrin të shënojë në portën bosh

Futbollisti i Interit, Roberto Gagliardini ka humbur një rastë mjaftë të mirë. Gagliardini nuk arriti të…

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Mallorca

Real Madrid pret Mallorcan në xhiron e 31-të në La Liga. Në shtëpinë e tyre, ‘Los…

Fiton United, Martial realizon hat-trick

Manchester United ka shënuar fitoren e parë pas rikthimit të futbollit pas COVID-19. United fitoi bindshëm…

Inter fantastik, rikthen epërsinë në fund të pjesës së parë me dy gola të shpejtë

Romelu Lukaku ka rikthyer shpresat e skuadrës së tij që nga ndeshja e sotme kundër Sassuolos…

Rikthehet Salah por jo edhe Shaqiri, formacionet zyrtare Liverpool – Palace

Liverpooli do të kërkojë ta bëjë edhe një hap drejt sigurimit të titullit në Premierligë para…

Tensione te Tottenhami, lojtari ia bënë të qartë Mourinhos se nuk dëshiron të luajë për të

Mesfushori i Tottenham Hotspur, Tanguy Ndombele është i etur të braktisë klubin londinez këtë verë. Sipas…

Manchester United shkon në pushim me epërsinë e dy golave të shënuar nga Martial

Manchester United ka shkuar në pushim të pjesës së parë pas dy golave të shënuar nga…

Sassuolo në epërsi kundër Interit

Sassuolo ka kaluar në epërsi 1:0 kundër Interit, në një ndeshje të Serie A që po…

Ndryshime në tabelë pas fitoreve të Dritës dhe Gjilanit

Goli i Muharrem Jasharit në minutën e 96, i ka dhënë barazimin Trepcës ’89 dhe i…

Ndeshja kundër Bayernit mund të mbetet e fundit e Rashicës për Bremenin

Përballja e 16 qershorit kundër Bayern Munichun mund të mbetet si ndeshja e fundit e Milot…