I njëjti lojtar përsëri nga kundërsulmi, shënohet goli i dytë në gjysmëfinale (Video)

Manchester City ka dyfishuar epërsinë ndaj PSG-s në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve.

Riyad Mahrez ka realizuar sërish për vendasit, në minutën e 63-të.

Ai shënoi për 2-0 dhe rezultatin e përgjithshëm deri më tani 4-1, që tashmë veçse e dërgon Cityn në finalen e madhe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *