Zhbllokohet derbi Manchester City-PSG

Ka ndryshuar më në fund rezultati në derbin e madh evropian të Ligës së Kampionëve ndërmjet Manchester Cityt dhe PSG-së.

Janë francezët ata që kanë kaluar në avantazh me golin e Kylian Mbappes të realizuar në minutën e 50’ të ndeshjes.

Ky ishte goli i tij:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *