Mblidhet bordi drejtues i Inter – diskutohet e ardhmja e Inzaghit

Sipas La Gazzetta dello Sport, drejtorët e Interit do të takohen sot me Simone Inzaghin dhe stafin e tij për të analizuar problemet e ekipit.

Nerazzurrët kanë humbur tre nga nëntë ndeshjet e tyre fillestare në të gjitha garat, përfshirë ndeshjen e fundit para pushimit: një humbje 3-1 kundër Udineses në Dacia Arena.

Drejtorët e Inzaghit dhe Interit thuhet se do të takohen sot në Appiano Gentile për të analizuar çështjet e ekipit.

Trajneri nuk rrezikon shkarkimin, me kusht që rezultatet dhe paraqitjet të përmirësohen gjatë javëve të ardhshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *