Ky është orari i duelit të sotëm të “Bad News Eagles”

Bad News Eagles kanë arritur të ngjiten në fazën “Legends Stage” të Majorit të CSGO.

Skuadra shqiptare arriti ta mposht ekipin nga brazili “mibr” me rezultat 2-1 për të avancuar tutje.

Gamerat shqiptarë tani do kenë punë me ekipin danez, Copenhagen Flames.

Ndeshja zhvillohet në ora 12:00, dhe mund të ndiqet në Twitch te streameri i njohur Xhoci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *