Hidhet shorti për gjysmëfinalet e Kupës së Kosovës, ja super ndeshjet

Sot është hedhur shorti i Kupës së Kosovës.

Katër ekipet gjysmëfinaliste: Prishtina, Llapi, Drita dhe Ramiz Sadiku kanë mësuar kundërshtarët e tyre të rradhës.

Këto janë dy çiftet gjysmëfinaliste të shortit të hedhur sot:

FC Prishtina – Llapi

FC Drita – KF Ramiz Sadiku.

Ndeshjet e para luhen me 7 prill, kurse ndeshjet e kthimit me datë 13 prill

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *