Pioli do të shkarkohet, ky do të jetë trajneri i ri i Milanit

Gjiganti italian, AC Milani pritet të bëjë serish ndryshim në bankinë. Aktaulisht ekipin e udhëheq Sfetanoi…

Vedat Muriqi në të njëjtën listë me Lukakun dhe Ibrahimovicin

Vedat Muriqi erdhi me shumë bujë te ekipi i Lazios pasi kishte shkëlqyer me klubin turk…

Zyrtare: Finalja e madhe e Stambollit me tifozë

UEFA informon Chelsean dhe Man Cityn për vendimin përfundimtar të Ligës së Kampionëve për zhvillimin e…

Presidenti i PSG-së Al Khelaifi i vendosur për Lionel Messin

Skuadra e PSG-së përkatësisht presidenti i saj Naser Al Khelaifi, nuk e ka ndërmend të heq…

Milani nuk ka durim më për Donnarumman, do të lejojë largimin e tij?

AC Milan do të lejojë largimin e Gianluigi Donnarumma sipas infromacioneve të fundit. Sipas RMC Sport,…

Chelsea po mendon ta shpërblejë Armando Brojan

Armando Broja mund të luajë në ekipin e parë të Bluve sezonin 2021/22. 11 golat e…

Real Madrid merr vendim të papritur për Hazardin

Mediumi spanjoll, ABC, raporton se Real Madrid janë të lodhur me përfaqësuesin e Belgjikës dhe kërkojnë…

Lautaro Martinez zbulon detaje të reja, ishte shumë pranë kalimit tek Barcelona

Lautaro Martinez ishte shumë i lidhur me një transferim te Barcelona gjatë gjithë sezonit 2019/20. Argjentinasi…

Ramos thyen heshtjen: “Të poshtëruar po, të fundosur jo”

Sergio Ramos, kapiteni i Los Blancos, ka reaguar pas eliminimit të Real Madridit nga Liga e…

“Po ma fut përsëri”, zbulohet mesazhi i fundit që Messi i dërgoi Bartomeu-t

Cat Radio ka zbuluar mesazhin e fundit që Leo Messi i dërgoi ish-presidentit të Barcelona-s, Josep…