Ky ishte reagimi i fëmijëve të Messit pasi argjentinasi e fitoi Topin e shtatë të Artë

Legjenda argjentinase, Lionel Messi edhe sonte u laurua me “Topin e Artë”, përkatësisht me çmimin e…

Karim Benzema renditet i katërti, nuk e pranon dot tifozi – e thyen televizorin

Ylli i Real Madridit, Karim Benzema zuri pozitën e katërt në renditje për Topin e Artë.…

Messi i drejtohet Lewandowskit: Ti e meriton “Topin e Artë”

Ylli argjentinas i PSG-së, Lionel Messi ka fituar çmimin e Topit të Artë për herën e…

I shtati në karrierë – Lionel Messi fiton Topin e Artë për vitin 2021

Lionel Messi është fitues i çmimit më të madh individual që u ndahet futbollistëve për vitin…

Në këtë pozitë renditet Ronaldo në garë për Topin e Artë

Në Paris të Francës po mbahet ceremonia e ndarjes së Topit të Artë, teksa do të…

Donnarumma e fiton çmimin e portierit më të mirë të vitit

Në Paris të Francës po mbahet ceremonia e ndarjes së Topit të Artë, teksa do të…

Alexia Putellas e fiton Topin e Artë në konkurrencën e femrave

Në Paris të Francës po mbahet ceremonia e ndarjes së Topit të Artë, teksa do të…

Lewandowski fiton çmimin e sulmuesit të vitit

Robert Lewandowski e ka fituar çmimin e sulmuesit të vitit 2021. Këtë çmim ai e mori…

Pedri e fiton çmimin e lojtarit më të mirë të ri

Pedri e ka fituar çmimin e lojtarit më të mirë të ri për vitin 2021. Sot…

Ky televizion kosovar e transmeton LIVE ceremoninë e Topit të Artë

Ceremonia e Topit të Artë fillon pas pak minutave. Robert Lewandowski dhe Leo Messi janë dy…