Zyrtare: Kosova përballet me Zvicrën me 29 mars në Cyrih

Mediat në Zvicër tashmë e kanë zyrtarizuar ndeshjen miqësore mes Zvicrës dhe Kosovë.

Ndeshja do të zhvillohet në Cyrih e 29 mars.

Kjo do të jetë ndeshja e dytë më e madhe miqësore për Kombëtaren e Kosovës pas asaj që kishte zhvilluar dy vite më parë me Danimarkën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *