Sonte fillon edicioni i ri në Ligën e Kampionëve, disa ndeshje interesante

Sonte fillon edicioni i ri në Ligën e Kampionëve.

Disa ndeshje interesante janë në program, me kryendeshjet në Itali e Francë.

Milani dhe Newcastle përballen me fillim nga ora 18:45, atje ku pritet të jetë një takim shumë interesant në ‘San Siro’.

Në Francë, PSG e pret skuadrën e Borussia Dortmund, kurse Barcelona do të përballet me Antwerpin e Arbnor Mujës.

Ja të gjitha ndeshjet që do të zhvillohen:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *