Publikohet lista e futbollistëve të ftuar e Shqipërisë për ndeshjet e shtatorit

Është publikuar lista e futbollistëve të ftuar nga kombëtarja e Shqipërisë për ndeshjet e muajit shtator.

“Kuqezinjtë” do të ndeshen me Islandën (27 shtator) dhe Izraelin (24 shtator) në Ligën e Kombeve.

Ashtu edhe siç pritej, në listë nuk është Rey Manaj, pas lëndimit të marrë javë më parë me klubin e tij.

Më poshtë gjeni listën e plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *