Milani spektakolar që në start

Milani e nis kampionatin në mënyrën më të mirë të mundshme. Skuadra e Piolit ka mposhtur 4-2 në shtëpi Udinesen.

Golat për kuqezinjtë u realizuan nga Hernandez 11′ , Rebic15′ , Diaz 46′ dhe sërish Rebic 68′.

Ndërkohë për Udinesen realizuan Rodrigo Becao 2′, Mesina’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *