Kosova – Ishujt Faroe, formacionet zyrtare

Kombëtarja e Kosovës do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit për vitin 2022.

“Dardanët” do të takohen me Ishujt Faroe në miqësore, tri ditë pas miqësore me Armeninë, që u mbyll baras 2:2.

Edhe kjo ndeshje do të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”, me fillim nga ora 18:00.

Tashmë gjithçka është gati dhe të dyja kombëtaret kanë publikuar formacionet zyrtare:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *