Champions Leagua sonte me ndeshje të zjarrta, vëmendja në Paris

Liga e Kampionëve vjen sot me disa ndeshje jashtëzakonisht interesante.

Padyshim vëmendja do të jenë në “Parkun e Princave” në Paris aty ku ballafaqohen gjigantët, PSG – Manchester City.
In
Lionel Messi pas dy ndeshjeve mungesë për shkak të lëndimit rikthehet sonte në fushë kundër ekipit të Guardiolas me synime për fitore. Një sfidë joshëse është edhe ajo ndërmjet Milanit dhe Atletico Madridit, derisa Real Madridi duket se ka një sfidë pak më të lehtë pasi përballet me Sheriff Tiraspolin në ”Santiago Bernabeu”.

Më poshtë gjeni orarin komplet të ndeshjeve të sotme:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *