Çfarë turpi! Shqipëria gjymë rasti në 45′ ndaj një kombëtare “elektriçistësh”

Duhet të ishte një ndeshje në dishezë, por po kthehet në makth!

San Marino-Shqipëri ende e bllokuar 0-0 në 45′ e para dhe ajo që shqetëson është se kombëtarja kuqezi ka bërë vetëm gjysmë rasti, pavarësisht se ka mbajtur topin – siç është normale – për 77% të kohës!

Sulmi inekzistent me Manaj dhe Broja, ndërsa gjithashtu edhe mesfusha duket e çalë, teksa Laci duket totalisht jashtë loje (zëvendësoi Memushajn)

Por, të mos bësh raste ndaj një kombëtareje elektriçistësh (sepse gjysma nuk janë profesionistë) mbetet mister.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *