Skuadrat me mbrojtjen dhe sulmin më të fortë në Evropë: Real, Liverpool… Barcelona!

Real Madridi vazhdon të jetë skuadra me mbrojtjen më të fortë në Evropë. Të besuarit e…

Zyrtare: Real Madrid transferon Reinier

  Real Madrid edhe zyrtarisht është përforcuar në këtë afat kalimtar me një futbollist. Bëhet fjalë…

Ibrahimovic nuk ndryshon kurrë, postimi i radhës është thumbues

Zlatan Ibrahimovic nuk ndryshon kurrë… Shpesh deklaratat e tij janë epike ashtu si edhe reagimet. Një…

Zyrtare: Amir Rrahmani transferohet në Napoli

Napoli ka konfirmuar transferimin e mbrojtësit shqiptar Amir Rrahmani. Klubi italian nëpërmjet një komunikate për medie…

Ylli i Manchester United aksidentohet me Lamborghini 200 mijë eurosh

Portieri numër 2 i Solskjaer u fotografua duke qëndruar pranë Lamborghinit të tij të rrëzuar, me…

Ja kur pritet të prezantohet Eriksen te Interi

Të përditshmet italiane konfirmojnë se Inter do të zhvillojë bisedime me Tottenham Hotspur gjatë 48 orëve…

Mustafi: Tifozët e Arsenalit nuk duhet ta shikojnë tabelën

Shkodran Mustafi ka deklaruar se tifozët e Arsenalit nuk duhet ta shikojnë tabelën, pasi forma do…

Puthja aksidentale e Ronaldos dhe Dybala gjatë festimit të golit

Paulo Dybala dhe Cristiano Ronaldo të dy luajtën mirë kundër Parmës mbrëmë, veçanërisht ky i fundit,…

Manaj sot prezantohet si futbollist i Barcelonës?

Rey Manaj ka arritur marrëveshje me klubin e Barcelonës. Barcelona është e interesuar për shërbimet e…

Barcelona e bëri me Setien diçka që nuk e kishte bërë që nga Guardiola

Quique Setien tashmë ka filluar të lë shenjën e tij në ekipin e Barcelonës. Ndeshja e…