Giresse: Duhet të mendojmë për lojtarët që munguan, ata mund të bënin ndryshimin

Kosova është mposhtur në udhëtim nga Greqia në kuadër të Ligës së Kombeve. “Dardanët” u mposhtën…

Renditja tabelore e Kosovës pas humbjes së sontme nga Greqia

Përfaqësuesja e Kosovës ka pësuar humbje të hidhur sonte në Volos të Greqisë. Në “Panthessaliko Stadium”,…

Nën organizimin katastrofal dhe provokimet skandaloze, Kosova humb në udhëtim te Greqia

Kombëtarja e Kosovës në futboll ka pësuar disfatë te Greqia, në një ndeshje ku organizimi la…

Kosova dhe Greqia luajnë baras në pjesën e parë – atmosferë aspak miqësore në Volos

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së vlefshme për Ligën C të Kombeve mes Greqisë…

Tifozët grekë përdorin laserët për t’i shpërqendruar futbollistët e Kosovës

Kombëtarja e Kosovës është duke e zhvilluar sonte ndeshjen më të rëndësishme të këtij edicioni në…

Ky kanal televiziv e transmeton LIVE ndeshjen: Greqi-Kosovë

Kombëtarja e Kosovës me fillim nga ora 20:45 do të zhvillojnë ndeshjen e fundit të këtij…

Formacionet zyrtare: Greqia – Kosova

Kosova do të përballet sot me Greqinë në ndeshjen e fundit të qershorit të Ligës së…

Greqi – Kosovë, me këto kuota e vlerësojnë kompanitë e basteve fitoren eventuale të Kosovës

Kombëtarja e Kosovës do ta zhvillojë sonte ndeshjen e katërt në maratonën e muajit qershor në…

Sonte ndeshja e Kombëtares së Kosovës dhe Greqisë

Kombëtarja e Kosovës me fillim nga ora 20:45 do të zhvillojnë ndeshjen e fundit të këtij…

Rashica: Jemi të përgatitur dhe do të japim maksimumin

Kombëtarja e Kosovës nesër do ta zhvillojë ndeshjen shumë të rëndësishme ndaj Greqisë në kuadër të…