4 prekje dhe gol, City i shënon PSG-së

Manchester City ka kaluar në epërsi ndaj PSG-së në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin “Etihad”.

Në minutën e 11-të, Riyad Mahrez e konkretizoi në gol një aksion që i zuri në befasi mysafirët, kur po sulmonin dhe kërkonin golin.

Portieri Ederson e gjuajti topin te Zinchenko, ky i fundit te De Bruyne, belgu shuton dhe topi bie në këmbët e Mahrez që shënon për rezultatin e përgjithshëm 3-1.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *