Ibrahimovic nuk ndryshon kurrë, postimi i radhës është thumbues

Zlatan Ibrahimovic nuk ndryshon kurrë… Shpesh deklaratat e tij janë epike ashtu si edhe reagimet. Një…

Numri i marrëdhënieve seksuale është shumë i vogël sesa mendohet

Gabimi i numrit të marrëdhënieve seksuale çon në keqkuptime të mëdha pasi njeriu gjithmonë e konsideron…

Zyrtare: Amir Rrahmani transferohet në Napoli

Napoli ka konfirmuar transferimin e mbrojtësit shqiptar Amir Rrahmani. Klubi italian nëpërmjet një komunikate për medie…

Ylli i Manchester United aksidentohet me Lamborghini 200 mijë eurosh

Portieri numër 2 i Solskjaer u fotografua duke qëndruar pranë Lamborghinit të tij të rrëzuar, me…

Blen një shtrat të vjetër, e pabesueshme nga ajo që gjeti (Video)

Kur Howard Kirby nga Michigan bleu një shtrat, ai nuk e dinte se çfarë kishte në…

Ja kur pritet të prezantohet Eriksen te Interi

Të përditshmet italiane konfirmojnë se Inter do të zhvillojë bisedime me Tottenham Hotspur gjatë 48 orëve…

Mustafi: Tifozët e Arsenalit nuk duhet ta shikojnë tabelën

Shkodran Mustafi ka deklaruar se tifozët e Arsenalit nuk duhet ta shikojnë tabelën, pasi forma do…

Puthja aksidentale e Ronaldos dhe Dybala gjatë festimit të golit

Paulo Dybala dhe Cristiano Ronaldo të dy luajtën mirë kundër Parmës mbrëmë, veçanërisht ky i fundit,…

Manaj sot prezantohet si futbollist i Barcelonës?

Rey Manaj ka arritur marrëveshje me klubin e Barcelonës. Barcelona është e interesuar për shërbimet e…

Barcelona e bëri me Setien diçka që nuk e kishte bërë që nga Guardiola

Quique Setien tashmë ka filluar të lë shenjën e tij në ekipin e Barcelonës. Ndeshja e…