Besart Berisha shënon dopietë, njërin prej golave e realizon me kokë nga 12 metra!

Besart Berisha po kalon një formë të shkëlqyer në Australi. Prishtinasi këtë herë ka shënuar dopietë…

Solskjaer mban inatet: Liverpool mund të fitojë tripletën, por akoma nuk janë në mesin e më të mirëve

Ole Gunnar Solskjaer duket se nuk e sheh futbollin në mënyrën e njëjtë sikur gjithë të…

McGregor nuk morri asnjë goditje

Conor McGregor fitoi për vetëm 40 sekonda meçin me amerikanin Donald Cerrone, në UFC 246 që…

Zgjateni jetën duke konsumuar një mollë në ditë

Mollët, luleshtrydhet dhe disa fruta të tjera janë shumë të shëndetshme për organizmin. Ato përmbajnë një…

40 sekonda janë mjaftueshëm për fitoren e McGregor – irlandezi nuk ka harruar zanatin, mund Cerronen

Conor McGregor ka shënuar një fitore spektakolare në UFC 246. Luftëtari nga Irlanda ka arritur që…

Lojtari i Real Madridit që fitoi 100 milionë euro në Poker

Më shumë se 10 vite më parë tërhiqej një legjendë e futbollit, më saktë nga një…

Një i shurdhër e padit një faqe pornografike për mungesë të titrave në video

Yaroslav Suris i dëmtuar nga dëgjimi ka hedhur në gjyq faqen pornografike Pornhub. Rrjeti thuhet se shkel ligjin e Shteteve të…

Shkatërron katër makina duke dalë nga parkingu

Një grua është bërë lajm i ditës në Britaninë e madhe nga gazeta “the Sun” për…

La Liga: Atletico-Eibar rezultat i pa pritur

Eibar ka bërë befasinë e javës në kampionatin spanjoll, La Liga. Skuadra nga pjesa e ulët…

Mori karton të kuq, Fenerbahce poston këtë foto dhe shkruan diçka të çuditshme për Muriqin

Vedat Muriqi po vazhdon të “shp֝ërthejë” në Turqi me Fenerbahçen. Së fundmi, ai realizoi gol dhe…