Tifozi kapet mat duke u puthur, pastaj ka një kërkesë

Stadiumet moderne janë të monitoruar nga kamerat. Nëse shkoni të shikoni një ndeshje, kurrë mos gënjeni…

Chelsea vs Arsenal (Drejtpërdrejt)

Janë publikuar formacionet zyrtare për derbin në kuadër të javës së 24-të në Ligën Premier në…

Napoli vs Lazio (Drejtpërdrejt)

Sonte në stadiumin San Paolo të Napolit do të zhvillohet ndeshja e parë çerekfinale e Kupës…

Arrestohet boksieri me origjinë shqiptare, kapet me drogë në vlerë prej 174 milionë dollarësh

27-vjeçari është arrestuar në Peru në 17 janar, teksa iu sekuestrua një ssai droge e cila…

Vizitat mjekësore kthehen makth, ja si Moses shmangu rastin Spinazzola (VIDEO)

Pasi ka mbërritur në Milano mëngjesin e ditës së martë me fluturim nga Londra, Victor Moses…

Nga Turqia: Tottenham do Muriqin në janar, gati 20 milionë euro!

Lëndimi i Harry Kane ka bërë që Tottenham të insistojë edhe më shumë për Vedat Muriqin.…

Ish basketbollisti i NBA-së, West rrahet në rrugë

Ish basketbollisti amerikan, Delonte West është rrahur në rruga nga një person i pa identifikuar ende…

Këpucët speciale të Rashicës me flamurin e Kosovës dhe Shqipërisë

Milot Rashica ka prezantuar këpucët e reja sportive. Milot Rashica e ka publikuar një video në…

Lovren publikoi mesazhet e shkëmbyera me Salah në ‘Whatsapp’

Mohamed Salah dhe Dejan Lovren janë shokët më të mirë në klubin e Liverpoolit. Salah dhe…

Zyrtare: Interi transferon mbrojtësin nga Kosova / FOTO

Andi Hoti ka nënshkruar kontratë profesionale me Interin. Interi pas nënshkrimit të kontratës e ka zyrtarizuar…