Liverpool vs Manchester United (Drejtpërdrejt)

Pas pak nis derbi i zjarrtë në Premier League. Dy rivalët më të mëdhenj në ishull,…

Në prag të derbit të madh, Liverpooli e nderon Xherdan Shaqirin

Skuadra angleze Liverpool, përmes një postimi në Facebook, ka kujtuar ndeshjen e vitit të kaluar kundër…

Prodhohet Snickers-i më i madh në botë, peshon mijëra kilogramë

Për nder të 90-vjetorit të çokollatës së famshme, udhëheqësit e fabrikës që prodhon “Snickers” vendosën të…

Muriqi flet pas golit, asistit dhe kartonit të kuq – ua rikujton tifozëve synimin e tij

Vedat Muriqi ka thënë disa fjalë pas ndeshjes së mbrëmshme, ku ai ishte protagonisti kryesor. Në…

Milan fiton me përmbysje dhe ëndërron Evropën

Milani ka shënuar fitore spektakolare në San Siro ndaj Udineses me rezultat prej 3 me 2.…

Sensacioni i Milanit shënon gol spektakolar, Milani përmbysë Udinesen

Milani ka përmbysur rezultatin kundër Udineses dhe po fiton 2-1 Pas sulmuesit Ante Rebic, ai që…

E pësoi në shtesë, Lampard shpërthen pas 19 shanseve për gol

Pas disfatës në minutat shtesë në sfidën ndaj Newcastle me rezultatin 1-0, trajneri i Chelsea-s, Frank…

Besart Berisha shënon dopietë, njërin prej golave e realizon me kokë nga 12 metra!

Besart Berisha po kalon një formë të shkëlqyer në Australi. Prishtinasi këtë herë ka shënuar dopietë…

Solskjaer mban inatet: Liverpool mund të fitojë tripletën, por akoma nuk janë në mesin e më të mirëve

Ole Gunnar Solskjaer duket se nuk e sheh futbollin në mënyrën e njëjtë sikur gjithë të…

McGregor nuk morri asnjë goditje

Conor McGregor fitoi për vetëm 40 sekonda meçin me amerikanin Donald Cerrone, në UFC 246 që…