Këpucët speciale të Rashicës me flamurin e Kosovës dhe Shqipërisë

Milot Rashica ka prezantuar këpucët e reja sportive. Milot Rashica e ka publikuar një video në…

Lovren publikoi mesazhet e shkëmbyera me Salah në ‘Whatsapp’

Mohamed Salah dhe Dejan Lovren janë shokët më të mirë në klubin e Liverpoolit. Salah dhe…

Zyrtare: Interi transferon mbrojtësin nga Kosova / FOTO

Andi Hoti ka nënshkruar kontratë profesionale me Interin. Interi pas nënshkrimit të kontratës e ka zyrtarizuar…

Transferimi në Real Madrid, ja çfarë thotë Mbappe

Kylian Mbappe ka folur për të ardhmen e tij dhe spekulimet rreth transferimit në Real Madrid.…

Skuadrat me mbrojtjen dhe sulmin më të fortë në Evropë: Real, Liverpool… Barcelona!

Real Madridi vazhdon të jetë skuadra me mbrojtjen më të fortë në Evropë. Të besuarit e…

Zyrtare: Real Madrid transferon Reinier

  Real Madrid edhe zyrtarisht është përforcuar në këtë afat kalimtar me një futbollist. Bëhet fjalë…

Ibrahimovic nuk ndryshon kurrë, postimi i radhës është thumbues

Zlatan Ibrahimovic nuk ndryshon kurrë… Shpesh deklaratat e tij janë epike ashtu si edhe reagimet. Një…

Numri i marrëdhënieve seksuale është shumë i vogël sesa mendohet

Gabimi i numrit të marrëdhënieve seksuale çon në keqkuptime të mëdha pasi njeriu gjithmonë e konsideron…

Zyrtare: Amir Rrahmani transferohet në Napoli

Napoli ka konfirmuar transferimin e mbrojtësit shqiptar Amir Rrahmani. Klubi italian nëpërmjet një komunikate për medie…

Ylli i Manchester United aksidentohet me Lamborghini 200 mijë eurosh

Portieri numër 2 i Solskjaer u fotografua duke qëndruar pranë Lamborghinit të tij të rrëzuar, me…