Hertha Berlin me ofertë për Rashicën, kjo është përgjigja nga Werder

Werder Bremeni dhe Milot Rashica nuk janë bindur nga oferta e Hertha Berlinit për sulmuesin kosovar.…

Gattuso i zhgënjyer, madje edhe me presidentin Laurentiis

“Këtu më masakrojnë çdo ditë, është diçka anormale. Shumë sulme, shumë fyerje: nuk punohet kështu, duhet…

Paga faraonike e Messi te Barça, vjen reagimi i Figo

Luís Figo komentoi në mediat sociale polemikat e krijuara rreth pagës faraonike të Lionel Messi në…

Ky është vendimi për të ardhmen e Rashicës

Gjatë ditës së djeshme (e diel), është raportuar se Hertha Berlini ka dëshiruar huazimin e Milot…

Salah dhe Klopp flasin për asistin e Shaqirit ndaj West Hamit

Jurgen Klopp e ka lavdëruar paraqitjen E Xherdan Shaqirit në ndeshjen ndaj West Ham. “Të Kuqtë”…

Sancho u bë ‘aksidentalisht’ kapiten i Dortmundit në ndeshjen ndaj Augsburgut

Jadon Sancho u shndërrua ‘aksidentalisht’ në kapiten të Borussia Dortmundit dhe dhuroi futboll të shkëlqyer. Sensacioni…

Liverpooli afër të nënshkruajë me mbrojtësin e Schalke

Liverpool është afër të nënshkruajë me mbrojtësin e dytë, pas nënshkrimit të Ben Davies. Sipas “SkySports”,…

Fitoi gjithçka me Barçën, holandezi “var këpucët në gozhdë”

Ibrahim Afellay vendos “të varë këpucët në gozhdë”. 34-vjeçari holandez, i cili në gjysmën e parë…

Bartomeu: E mbush klubin me sponsorë, Messi e meriton atë kontratë

Mëngjesin e djeshëm gazeta Mundo Deportivo zbardhi kontratën e fundit të Lionel Messit te Barcelona, e…

Orari i ndeshjeve të Final 8 në Kupën e Kosovës

Këtë javë palestra “13 Qershori” do të jetë arenë e ndeshjeve të Final 8 Kupës së…